"ZDRAVKO JE KRENUO"

Gradski savez za sportsku rekreaciju „Sport za sve“ Osijek , uz podršku Grada Osijeka  pokreće akciju „Zdravko je krenuo“  kojom se nastoji, u cilju unapređenja zdravlja, građane grada Osijeka svih dobnih skupina potaknuti na aktivnosti usmjerene tjelesnom vježbanju.

„Zdravko je krenuo“ usredotočuje se na sve aspekte sportske rekreacije , uključuje sve građane, bez obzira na dob i spol, bez obzira na socijalnu pripadnost, bez obzira na nivo sportskog znanja. Akcijom želimo ostvariti  viziju grada Osijeka kao sredine poželjnog, modernog, aktivnog i zdravog življenja. Želimo učiniti  da sportska rekreacija bude dio života grada što ga čini živopisnim, zabavnim i zanimljivim, privlači ljude da  žive, rade, da nas posjete i ulože ovdje. Želimo da svatko pronađe aktivnost upravo za sebe, da tjelesno vježbanje postane dio svakodnevnog života našoj djeci i mladima. Da se kroz zajedničke sportske aktivnosti ljudi povežu i osjećaju dijelom zajednice.

Akcija uključuje 12 godišnjih aktivnosti, raspoređenih kroz cijelu godinu. Neke od aktivnosti su nove, neke su već poznate  građanima Osijeka ali su zbog zajedničkog cilja, postale dio akcije. GSSR „Sport za sve“ Osijek javlja se kao organizator, suorganizator ili sudionik u aktivnostima.

mjesec

Prva kugla  Pampasa

klizanje

Bal na Ledu

Sudjelovanjem na prvoj  aktivnosti građanin se registrira u akciju ispunjavanjem  evidencijskog listića u koji se žigom  ovjerava sudjelovanje na svakoj pojedinoj aktivnosti.

Sudionik treba skupiti najmanje 10 žigova kako bi osvojio status „Superzdravko“ i ušao u završno izvlačenje za brojne nagrade:  karte za bazen, klizalište, utakmice osječkih sportskih klubova,  članarine u fitnessima, u sportskim klubovima, sportsku opremu itd.

BROJNI OSJEČKI SPORTAŠI PODRŽAVAJU ZDRAVKA:

ROBERT SELIGMAN

OSJEČKI TOPOVI

NK OSIJEK

ŽOK OSIJEK

IVAN HORVAT

SUPERBABICE

TEA ŠOJAT

iz medija:

SLAVONSKA TELEVIZIJA

OSJEČKA TV (emisija SPORTIKOS)

OSJEČKA TV (Vijesti, od 14.min.)

POSTANITE I VI  SUPERZDRAVKO, PRIDRUŽITE NAM SE!!!

Vaša IP adresa 54.198.96.198
Vrijeme servera: 17-08-2018 22:25