Manifestacije

Maskembal na klizaljkama

2013.

Klizalište Sokolski dom okupirale vile, gusari, vještice, klaunovi...

Dobre vile, klaunovi, vještice, gusari i Indijanci unijeli su poseban fašnički ugođaj na Gradskom klizalištu Sokolski dom, gdje je održan maskenbal na ledu, a uz zvukove karnevalskih pjesama te uhodanog DJ Taca zabavljali su se svi, od najmlađih do najstarijih. Svi posjetitelji bili su počašćeni slatkišima i toplim napitcima, a najoriginalnije i najbolje maske prema izboru žirija za velike i male klizače pripremili su: Biljemerkant, McDonald's, Kandit i Podravka, pa je tako prvo mjesto za najbolju masku dobila Leona, Ena se našla na drugom mjestu, te Borna na trećem mjestu. Maskenbal se pokazao kao izvrsna prigoda za veselo druženje djece i njihovih roditelja koji su ih bodrili s tribina, a brojni klinci s maskama tu su se prvi put okušali u umijeću snalaženja na skliskom terenu. Odaziv je bio odličan, a to nam je potvrdio i Ilija Nedić, voditelj gradskog klizališta Sokolski dom. “Izdano je više od dvjesto klizaljki, mnogi su donijeli vlastite, a možemo reći da je gotovo 90 posto posjetitelja bilo pod maskama. Svi su bili jako disciplinirani pa nije bilo padova na ledu, a light show koji smo pripremili dao je poseban ugođaj i odličnu atmosferu. ..

Organizatori ove lijepe manifestacije bili su Školski športski savez, Sportski objekti d.o.o. i GSSR "Sport za sve" Osijek.

Vaša IP adresa 54.225.36.143
Vrijeme servera: 22-11-2017 01:45